6 gyvūnai išmesti, palikti likimo valiai vos per porą dienų. Ir čia tik pas mus, o kiek per visą Lietuvą? O kiek tokių b…


6 gyvūnai išmesti, palikti likimo valiai vos per porą dienų. Ir čia tik pas mus, o kiek per visą Lietuvą? O kiek tokių bėdulių taip ir nesulaukia pagalbos, nes jų, tiesiog, niekas neranda …..🙈
Pamenate, prieš porą dienų ieškojome globos trims, dar patiems nevalgantiems katinėliams. Ačiū Kristinai ir jos šeimai, kurie juos priglaudė ir dabar jais rūpinasi.
Katinėliai buvo palikti ant plikos žemės, nepasivargino nei į kokią dėžutę įdėti, ar ant kokio dekiuko …. Paėmė, atskyrė nuo mamos….. taip paprastai …..
O šalia katinėlių lakstė ir šunelis…. dar visai mažas, šalia gatvės, ir tuos katinėlius pamatė tik dėka lakstančio šio mažylio. Tai taip gaunasi, kad visi iš vienos šeimos…..
O tų dviejų rudnosiukų likimas toks pat …. tiesiog, atvežti ir palikti……
O ką reiškia atvežti ir palikti?
Tai reiškia, kad tu neżinai, ar juos iš viso kas nors ras, ar jie turės ką valgyti, ar turės kur naktį prisiglausti, ar turės užuovėją nuo lietaus ir vėjo, ar nepaklius po mašinų ratais, o gal išvis nubėgs kur nera žmonių….
Tu juk neżinai koks paklius jiems likimas ….
BET TAU, TIKRIAUSIAI, IR NERŪPI…..
Nuoroda