KAS GALITE PADĖTI IŠGELBĖTI VILKIUKĄ? Taip, VILKŲ vaiką. Vakar kreipėmės į LSMU Laukinių gyvūnų globos centras (LGGC)…


KAS GALITE PADĖTI IŠGELBĖTI VILKIUKĄ?
Taip, VILKŲ vaiką.

Vakar kreipėmės į
LSMU Laukinių gyvūnų globos centras (LGGC) Kaune.
Liepė palikti per naktį ten, kur rastas.
Sakė, kad jei ryte dar bus, jie jį perims, deja, šiandien kalba kitaip.

Ryte atvažiavus vilkiukas nebuvo pasitraukęs iš tos vietos, kur ir palikome.

Eina prie žmogaus prašydamas pagalbos.
Išbadėjęs, ištroškęs.

LIEPĖ palikti miške– vieną….
Tai reiškia MIRČIAI….
Palikti visada suspėsime, bet gal yra nors mažytė VILTIS….
IEŠKOME PAGALBOS!!!🙏




Nuoroda