Mūsų nauja mažytė, daug vargelio mačiusi Meškutė Jos istorija turi laimingą pabaigą, bet kiek tokių šunelių yra aplink …


Mūsų nauja mažytė, daug vargelio mačiusi Meškutė💜🐕‍🦺

Jos istorija turi laimingą pabaigą, bet kiek tokių šunelių yra aplink mus……Prikaustytų grandinėmis prie būdų…. Nemaitinamų….. Nevedžiojamų….. Nemylimų …..
Meška „gyveno” Mižuikių kaime
Tiksliai neaišku kiek jau ten gyvena, kaimynų teigimu, kažkur apie penkis metus.
Sodybos šeimininkas gyvena Klaipėdoje ir geriausiu atveju kartą per savaitę ten atvažiuoja pamaitnti šuns, o kartais ir dar rečiau, nors paties šeimininko teigimu tai normalu, juk daug kas taip daro, juk prikrato maisto sauso nupirkęs iš maksimos į būdą ir viskas kaip ir gerai.
Ir ačiū Dievui, kad šalia yra neabejingų kaimynų, kurie ne tik kalba, bet ir daro
Jie parašė skundą Valstybinei maisto veterinarijos tarnybai aprašydami kaip laikoma kalytė
VMVT gavusi raštišką skundą VISADA VISADA važiuoja, tikrina ir vertina visas aplinkybes Šiuo atveju nustatė kad šunelis taip negali būti laikomas. VMVT vadovui pavyko susitarti, kad kalytė be teismo būtų perleista mūsų globai. Šeštadienį vykome jos pasiimti. Be insidentų neapsiėjome, bet galų gale MEŠKĄ patsivežėme💜
Sulysusi mažutė, begalo norinti draugystės ir bendravimo, visiška gerietė. Reikalingas jai kokybiškas maistas, reikalingi bus ir papildomai vitaminai. Bet tiksliau jos būklę žinosime po veterinaro apžiūros ir kraujo tyrimų.
Ir labai tikimės kad kada nors, kai sustiprės ir atsigaus, pavyks jai rasti tikrus namus ir mylinčią šeimą🙏

Norintiems prisidėti prie geresnio Meškutes gyvenimo
https://plungespriglaustukai.lt/paramos/
Ačiū ♥️Nuoroda