Padovanotas Dar viena dėžutės istorija…. Gal ir niekuo neišsiskirtų iš kitų, tik šiuo atveju, šuneliui galėjo labai li…


Padovanotas
Dar viena dėžutės istorija….
Gal ir niekuo neišsiskirtų iš kitų, tik šiuo atveju, šuneliui galėjo labai liūdnai baigtis…. Buvo paliktas vadovės sode( ne prieglaudoje, ir ne kur nors šalia jos), o ten, kur jie jau nebegyvena….. Galimybės išeiti iš tos teritorijos jis neturėjo. Ten niekas nevaikšto ir tik labai laimingo atsitiktinumo dėka buvo pastebėtas. Kiek dienų jis ten buvo be vandens ir be maisto- nežinome.
Šunelis buvo išsigandęs su užpuliavusia viena akim, tai tik jį paėmę nuvežėme į kliniką. Pasirodo, kad akies trauma sena. Klinikoje buvo pamaitintas, pagirdytas(į komentarus įkelsime kaip jis godžiai lakė ir valgė).
Ir mūsų dideliai nuostabai jis turėjo čipą. ….
Arčis jo vardas
Susisiekėme nurodytu numeriu, pasirodo, seniai jau ne pas juos. Tai per savo, dar gana, trumpą gyvenimėlį, jis vis keliavo iš vienų ” gerų rankų” į kitas ” geras rankas”…..🙈
Šiai dienai paskutinio taško dar neatsekėme, ir kaip jis iš Rietavo rajono atsidūrė Plungės mieste- dar nežinome.
Kad jis čipuotas žinojo tik pirmieji šeimininkai, bet gal ir gerai, nes kitu atveju, dėžutė tikrai galėjo atsidurti prūde …. Neduok Tu Dieve🙈.
I klausimą” Kodėl nepedavėme policijai”?- atsakysime labai paprastai
Gaila laiko kurį tektų sugaišti. Bauda būtų keli eurai, nes sakytų kad paliko saugiai ir t.t….
Tai čia vienas aspektas, kitas- jei kaskart pradėsime ieškoti ir bausti- tai tos dėžutės ir atsidurs prūduose, kad niekas galų neatsektų
O mes juk tai darome kad padétume gyvūnams, o kur dėti kablelį tegu nuspręs Dievas….
Vieną dieną visi stosime prieš jo teismą….
PASIGAILETI NEGALIMA BAUSTI


Nuoroda