Praėjusį sekmadienį pas mus buvo mūsų Evelina. Kartu su vyru atvežė surinktą paramą, kuri vos tilpo į jų autobusiuką. Te…


Praėjusį sekmadienį pas mus buvo mūsų Evelina💜.
Kartu su vyru atvežė surinktą paramą, kuri vos tilpo į jų autobusiuką🥰.
Ten buvo visko: maisto, skanukų, koncervų, valymo, skalbimo priemonių, žaislų, draskyklių katinams, pledų, guolių ir t.t….
Visko ir neišvardinsime.
Kartu su parama atvežė ir daug palaikymo bei meilės.
Šiltų, nuoširdžių apkabinimų💜
Kol turime šalia savęs tiek nuostabių žmonių ir rytojus šviesesnis atrodo.
Ačiū labai visiems, kurie prisidėjote, o labiausiai dėkojame Evelinai 💜.
Visi buvo aplankyti, visi buvo apdalinti skanukais.
Bučis gavo ypatingą dovaną- ilgą ilgą pasivaikščiojimą.
Grįžo visas šlapias, laimingas ir išsišiepęs iki ausų☺️

P.s.
Dėkojame už viską, ką darai dėl mūsų Priglaustukų.
Tavo širdyje telpa tiek meilės ir gerumo, kad jos užtektų apjuosti žemę kelis kartus🙏😘








Nuoroda